modern Russia

Posted on November 25, 2010


Wygraj udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej! W najnowszej akcji konkursowej sponsorowanej przez markę perfum C-THRU będę pełnić rolę jurorki.Dla 7 wyranych stylizacji/dziewcząt nagrodą główną będzie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, opublikowanej w magazynie „JOY”. 

Na uczestniczki konkursu czekają również nagrody rzeczowe. Wystarczy wysłać na adres konkurs@c-style.pl swoje zdjęcie w ciekawej stylizacji.  O szczegółach dotyczących konkursu, dowiedzieć się można z modowego bloga www.c-style.pl marki C-THRU, prowadzonego przez dwójkę profesjonalnych stylistów. Znajdziecie tam wszystko o nowych trendach, zarówno z wielkiego świata mody, jak i tych przenoszonych na ulice. Styliści zamieszczają na blogu praktyczne porady na co dzień, a internauci wymieniają się komentarzami.


Konkurs ruszył 22 listopada i będzie miał siedem edycji – każda z nich potrwa tydzień. W poszczególnych jego fazach, styliści wyłonią najlepszą z nadesłanych propozycji, a drugie i trzecie miejsce, wybierać będą internauci poprzez głosowanie. Wygrać może każdy! Wydarzenia dookoła konkursu można śledzić i komentować w portalu Facebook, na profilu C-Style. Piewszą stylizacja, którą chciałabym wyróżnić należy do Jessica's. Mieszanka rosyjskiego mieszczańtwa XXI! Duży plus za spódnicę - kolor i falbany! Czarne buty + rajstopy optycznie wydłużyły nogi a rockowa ramoneska i torebka a la Chanel dodają całości charakteru. "Kropką na i' jest rosyjska futrzana czapa! Jestem na TAK! Kolejny outfit to awangarda w dziewczęcym wydaniu - lemonkowy płaszcz oversized, lenonki oraz buty z panterkowym 'printem'. Bravo!

Brodka "W pięciu smakach"
« Newer Post Older Post »

7 comments

 1. prosiłabym o adres bloga Jessica's

  ReplyDelete
 2. Agnesa DZIĘKI! Bardzo, bardzo fajny opis, podoba mi się :)
  Pzdr

  ReplyDelete
 3. bardzo fajna stylizacja, podoba mi sie!

  ReplyDelete
 4. http://effy-effysworld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Heh początki bloga Jessy :)))

  ReplyDelete

Recommended