ULTRA NIEZALEZNY ZURNAL

Posted on January 25, 2012


Chciałabym polecić Wam dwa ciekawy wywiady przeprowadzone z polskimi bloggerkami. Zarówno Ryfka jak i Styledigger zaczęły pisać bloga zanim jeszcze nie było to 'modne'. Mój blog powstał również w kwietniu 2008 roku. Nie miałam pojęcia czy jest to 'IN' czy też nie. Miałam taki kaprys i tyle. Nawet nad nazwą bloga nie zastanawiałam się zbyt długo. Miało być autentycznie.. po mojemu.  Dwa powyższe wywiady dotyczą m.in. dyskusji o wartości (lub jej braku) blogosfery 'modowej' w Polsce. Po przeczytaniu  zaczęłam się zastanawiać nad fenomenem popularności kilku blogów. A co Wy o tym sądzicie? Serdecznie Polecam!!! Źródło - ULTRAŻURNAL.PL !!!
« Newer Post Older Post »

4 comments

  1. Dwa świetne wywiady, jak cała ich seria na UŻ. Blogowy świat to rzeczywiście pewien fenomen, ale ciężko generalizować - mój powstał jakoś w "momencie wysypu", ale w końcu sam autor decyduje, którą drogę rozwoju wybrać :)

    ReplyDelete
  2. tekst ryfki o carrie i SATC - w zupełności jak u mnie:D

    ReplyDelete
  3. czytałam i bardzo mi się podobało. ale blog styledigger powstał w tym samym czasie co nasze- twój i jej w kwietniu,mój w marcu. kiedyś było fajniej;/

    ReplyDelete

Recommended