INTERVIEW FOR ONTV

Posted on July 19, 2012W końcu jest! Wywiad dla ontv.pl dostępny na youtube. Szczera rozmowa o blogach i nie tylko. Ze stresu powiedziałam na wstępie, że bloga zaczęłam prowadzić z nudów jednak to nieprawda. Od dzieciństwa uwielbiałam wszystko co kreatywne i twórcze (śpiewałam, rysowałam, tańczyłam i pisałam). Daleko mi było do nauk ścisłych. Moje początki to inspiracja bloggerką Agatha ze Stylbytes.se. Było to 5 lat temu. Podszewka istnieje już od 2008. Modę kochałam od zawsze jednak dopiero 4 lata temu studiując Ekonomię potrzebowałam swojego miejsca, w którym choć troszkę zajmę się bloggowaniem o mojej ukochanej modzie i tak powstała Podszewka. Nie jest to miejsce gdzie znajdziecie wyczerpujące analizy dotyczących nowych trendów czy zdjęcia najnowszych kolekcji. Na co dzień nie zajmuje się tylko bloggowaniem. Mam swoje życie prywatne i absorbującą odpowiedzialną pracę dlatego posty nie pojawiają się codziennie. Jednak nie mówię NIE łączeniu pasji z pracą. Jestem otwarta na nowe projekty i mam nadzieję, że moje małe marzenia i plany kiedyś się spełnią. Po wysłuchaniu wywiadu zachęcam Was do przeczytania bloga: blogofilia. Będzie to dobre podsumowanie do całej rozmowy. Ja osobiście nie traktuję bloga jako źródła dochodów. Tyle na ile czas mi pozwala prowadzę Podszewkę pokazując modę i siebie taką jaką jestem naprawdę. Te osoby, które mnie znają mogą to potwierdzić. Prowadzenie bloga to dla mnie świetna zabawa. Doświadczenie, które zdobyłam oraz ludzi, których poznałam są bezcenne i za to bardzo dziękuję.

Tak jak obiecywałam podaję wyniki konkursu PINSPIRE GIVEAWAY. Jak dla mnie najlepszą kolekcją jest kolaż Pauliny. Możecie zobaczyć go tutaj. Serdecznie gratuluję. Do wygranej osoby podeślę emaila.foto by Sandra« Newer Post Older Post »

11 comments

 1. Masz świetny typ urody, i styl również, a oglądając wywiad poczułam do Ciebie sympatie :)

  ReplyDelete
 2. Super! Jestes naturalna, mila, sympatyczna dziewczyna. Takie odnioslam wrazenie czytajac Twoje bloga , a ten wywiad tylko mnie w tym utwierdzil. Gratuluje! Pozdrowienia. Anka

  ReplyDelete
 3. Gratuluję udanego wywiadu.
  I cieszę się, że spodobał Ci się mój kolaż, czekam na maila ;)

  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Fajny wywiad :-)Masz piękny, bardzo kobiecy głos! Miło się Ciebie słucha, a Twój blog jest prawdziwy i oryginalny, nienasycony przejedzoną komercją. Pozdrawiam Cię ciepło :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za bardzo cenne słowa :)

   Delete
 5. Bardzo fajny wywiad, chociaż pytania troszkę oklepane... Świetna stylizacja;) Zapraszam do siebie http://annaantje.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Standardowe pytania. Jednak dla mnie i tak były dość ciekawe. Bywało znacznie gorzej :)

   Delete
 6. fajny wywiad. gratulacje. natomiast co do blogofilii to mam zastrzezenia: wpisy sa sfrustrowane...

  ReplyDelete
  Replies
  1. poniekąd się z Tobą zgodzę :)

   Delete

Recommended