THE AMERICAN DREAMS

Posted on September 09, 2012


drawing by Anastazja Borowska

Jakie cudo! Takie prezenty to ja lubię! Miła niedzielna pobudka dzięki autorce ilustracji - Anastazji Borowskiej - i to jest właśnie główny powód, dzięki któremu mogę napisać, że jestem zadowolona z założenia bloga. Przez 5 lat poznałam tak dużo pięknych i szczerych osób. Jakieś 3-4 lata temu dzięki blogowi poznałam piękną kobietę, która tak jak ja a może i bardziej kocha Modę. Autorka strony Kapka.pl i mama małej fashionistki Antoniny Mercedes. Anastazja ma wiele talentów i dużo dobrego serca. Każde nasze spotkanie i rozmowa są zawsze dla mnie niezwykle inspirujące. Wystarczy przeczytać wywiad z Aną tutaj a przekonacie się sami, że najważniejsi dla Any są ludzie - serdecznie polecam! Dzięki Ana!follow me on facebook / twitter / bloglovin / fashiolista / lookbook
« Newer Post Older Post »

16 comments

 1. http://nicmadrego.blog.pl/2012/09/06/z-cyklu-internet-zniesie-wszystko-szafiarki/

  Polecam przeczytać.

  ReplyDelete
 2. Utalentowana dziewczyna !! Pięknie !!

  ReplyDelete
 3. Niesamoiwity rysunek i w dodatku, skusiłam się na przeczytanie wywiadu, świetna osoba, wstyd, że wcześniej o niej nie słyszałam.

  ReplyDelete
 4. rysunek rewelacja.

  www.a-cup-of-ideas.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Dziękuję dziewczyny! To Aga jest nietuzinkowa, zawsze szczera i konkretna. A przede wszystkim niezawodna przyjaciółka! (Anastazja)

  ReplyDelete

Recommended