FASHION FAIR - MTP - GIVEAWAY

Posted on February 12, 2013


Otrzymałam bardzo dużą liczbę zgłoszeń dotyczących wejścia VIP na nadchodzące Targi Mody w Poznaniu na terenie MTP Udało mi się zwiększyć pulę biletów. Tak jak obiecywałam dzielę się z Wami szczegółami co zrobić by otrzymać bilety VIP na Fashion Fair.

Targi odbywają się 19-21.02.2013. Informacja odnośnie wydarzeń/pokazów, które będą odbędą się na MTP możecie znaleźć na www.targimodypoznan.pl. Aby wygrać taką wejściówkę należy spełnić kilka zasad:


1) Polubić PODSZEWKĘ 2) Polubić TARGI MODY POZNAŃ 3) Zamieścić komentarz pod postem (imię nazwisko + email + krótka argumentacja dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać wejście VIP + liczbę biletów). Mam sporą ilość zaproszeń jednak nie ukrywam liczba jest ograniczona. Czekam na Wasze zgłoszenia do 17.02.13. Enjoy!
« Newer Post Older Post »

20 comments

 1. Weronika Stopczyńska

  veronicaaa@wp.pl

  Ja ponieważ nigdy nie byłam a mój luby pierwszy raz nie będzie narzeka , że musi mnie daleko zawozić :)

  Wystarczą 2 :)

  ReplyDelete
 2. Joanna Frankiewicz
  joannafrankiewicz.dzejni@gmail.com

  Uważam, że to ja powinnam zdobyć te bilety, ponieważ uwielbiam wszystko co związane jest z modą i ubiorem. Jestem jeszcze młoda, za jakiś czas będę musiała zadecydować o swojej przyszłości. Chciałabym aby było to projektowanie. Na co dzień nie mam okazji się dokształcać, na razie brak mi pomysłu na siebie. Jestem pewna, że dzięki mojej obecności nabiorę nowego doświadczenia, które pomoże mi się rozwijać. Świecie mody, nadchodzę!

  Nie jestem jeszcze pełnoletnia, dlatego poproszę 2 bilety - dla mnie oraz dla mojej mamy, która w pełni popiera to co chcę robić i wspiera mnie na każdym kroku.

  ReplyDelete
 3. Ewelina Makowska, ewe_hell_m@o2.pl
  A ja chcę skromnie 2 bilety, dla siebie i dla koleżanki. Chciałabym dostać te bilety, ponieważ chciałabym zobaczyć na żywo świat mody, chcę poszerzyć horyzonty i wyjść poza swoją szafę! Na niej moda się nie kończy, powinna się na niej dopiero zaczynać. Już raz miałam szansę na uczestnictwo w modowym wydarzeniu - mogłam jechać na jeden z pokazów na Łódzkim Tygodniu Mody, jednak wygrałam pojedyncze zaproszenie, a ja chciałam przeżyć to ze swoją koleżanką! Tą z którą w kwestii mody rozumiem się bez słów, dlatego teraz chciałabym mieć taką możliwość, tym bardziej, że całe wydarzenie nie wymaga dalekich podróży i innych poświęceń.

  ReplyDelete
 4. Szkoda, że w tym terminie wyjeżdżam:(

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. AsiaN
  nowickaa.joanna@gmail.com

  I ja chciałabym otrzymać wejściówkę, gdyż lubię emocje, które dostarczają mi wszystkie wydarzenia modowe, a poza tym chętnie sprawdzę co nowego "w trawie piszczy" podczas Fashion Fair, nie wspominając już jaką radość sprawiłoby mi obejrzenie pokazu Anny Korytowskiej na żywo. No i jak wiadomo: w dwójkę zawsze raźniej :) - dlatego proszę o dwie wejściówki.

  ReplyDelete
 8. ClaudiaD
  czarna06i@wp.pl
  Argumentacja dlaczego JA: 1-nigdy nie byłam na tego typu wystrzałowej imprezie,2- chcę choć raz się poczuć jak gwiazda:) 3-chcę wygrać zakład z bratem że dostanę wejściówkę!!xD
  Nie chcę nadwerężać Twojej dobroci, ale gdyby to było możliwe to proszę o dwie wejściówki, dla mnie i dla kumpeli, która-w przeciwieństwie do mnie- uzbierała już na lustrzankę:P

  ReplyDelete
 9. nataliamatysiak93@gmail.com why? Lokalna patriotka chłonąca inspirujące modowe bodźce, ciekawa świata i nowych doświadczeń :) 2 poproszę :))

  Pozdrawiam
  Natalia M

  ReplyDelete
 10. Kamila Garczyńska (hello@squirrelwoman.com)

  Poznańskie targi mody zmieniają się z sezonu na sezon. Z chęcią poobserwuję co się zmieniło, zobaczę co oferują różne marki. Najbardziej jednak interesują mnie wydarzenia - wykłady i spotkania z profesjonalistami, bo mało jest tego typu imprez modowych w Poznaniu, gdzie można nie tylko obejrzeć, ale i dowiedzieć się czegoś nowego:) Byłoby super, jakbym dostała od Ciebie dwie wejściówki, żebym mogła zabrać ze sobą przyjaciółkę, która również bardzo interesuje się branżą modową:)

  ReplyDelete
 11. Natalia Włodarczyk - natalia.wlodarczyk155@gmail.com
  Jeżeli jest to możliwe chciałabym dostać 2 wejściówki, dla mnie i dla przyjaciółki. Chciałabym dostać te bilety, ponieważ chcę zobaczyć na żywo jak takie imprezy się odbywają. Zawsze chciałam jechać na takie targi, ale nigdy nie było okazji, a dzięki tym biletom będę mogła spełnić swoje marzenia..

  ReplyDelete
 12. Paulina Władzińska - pangenialna@gmail.com

  Hej! Bardzo chciałabym jedną wejściówkę, gdyż moja przyjaciółka jedną dostała - dla mnie niestety zabrakło w puli...A bardzo bym chciała tam się z nią znaleźć. :(

  Pozdrawiam i ślę walentynkowego buziaka!

  ReplyDelete
 13. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 14. Witam:-) w chwili obecnej pisze z pociągu - do wieczora podesle @ wejściówki :-) macie szczescie ponieważ wszyscy wygrali:-) ..bilet wystarczy wydrukować.pozdrawiam

  ReplyDelete
 15. Dziękujemy! ale a ja nadal nie mam wejściówek na mailu :(
  nowickaa.joanna@gmail.com

  ReplyDelete

Recommended