LET'S GO FIT !

Posted on March 21, 2013

Od jakiegoś czasu postuję na @podszewka + na FP podszewka zajawki z moich wizyt na siłowni. Zawsze lubiłam aktywność fizyczną jednak brakowało mi silnej woli, samodyscypliny i regularności. W pewnym momencie osoby, które spotkałam w swoim życiu oraz sytuacje, które wydarzyły się tak nagle i spontanicznie zmotywowały mnie do działania. Zaczęłam zamieniać to co cały czas mówiłam i analizowałam w czyny i regularne treningi. Poza standardowymi stylizacjami pojawią się tutaj zdjęcia oraz wpisy, które zmotywują Was do pracy i ćwiczeń. Nie ma nic piękniejszego niż zadbane fit ciało szczególnie dla osób, które tak jak ja kochają modę!

Od czego zaczęłam. Pierwszym krokiem było poszukanie fajnego miejsca w Poznaniu gdzie mogłabym pracować nad ciałem i umysłem (dla mnie poza wysiłkiem fizycznym wizyty na siłowni są relaksującym zajęciem). Trafiło na Fabrykę Formy - ze względu na mega dużą ofertę (strefa formy + strefa przyjemności) oraz lokalizację. Jak się później okazało to był bardzo dobry wybór. Cały team fabryki formy jest otwarty na propozycje i chętny do wspólnej pracy. Co tydzień będę Was informować o treningach i moich wizytach w siłowni. Drugim etapem był wybór rzeczy + butów do treningów. Po długim poszukiwaniu wybrałam markę Nike dlatego, że poza FIT ma być FASHION.

Chciałabym pokazać Wam, że w fajny i przyjemny sposób można popracować nad swoim ciałem i uzyskać efekty. Mam olbrzymią nadzieję, że mi się uda! A nawet wierzę w to ogromnie. Więcej szczegółów wkrótce!!! A zapewniam Was, że jest o czym pisać. Cały czas trenuję - minimum 3x w tygodniu. Nie obejdzie się bez innych dodatkowych atrakcji (dietetyk, masaże, sport test itd...) wspomagających uzyskanie efektów. A już teraz mam dla Was fajną niespodziankę. Do końca marca na hasło to: "PODSZEWKA" możecie otrzymać 1miesiąc treningu w FF gratis. Szczegóły odnośnie promocji na miejscu w Fabryce Formy. A dla tych którzy nie mieszkają w Poznaniu i okolicy - zachęcam do odwiedzin siłowni w Waszych miastach. Trzymajcie kciuki! No to kto dołączy do mnie?

« Newer Post Older Post »

15 comments

 1. super! btw świetne butki! W której FF ? kinepolis, Suchy LAs czy Green point? ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Przede wszystkim Kinepolis :-)

   Delete
  2. Gracias :) choć troszkę daleko tam ;-)

   Delete
 2. Jeśli bierze się ćwiczenia na poważnie :) to super, wtedy widać i efekty i człowiek czuje się lepiej :)

  ReplyDelete
 3. Ja bardzo lubię ćwiczyć, ale w moim wypadku bieganie lub rowerek (zimą na siłowni) :)

  ReplyDelete
 4. wytrwałości w ćwiczeniach życzę :)

  ReplyDelete
 5. Ty dołączyłaś do mnie! ;))
  i żałuję, że nie wybrałaś Pure! :)

  K.

  ReplyDelete
 6. Z ciekawości pewnie wpadnę i do PURE :-)

  ReplyDelete
 7. chyba dobrze Ci zapłacili za tą reklamę ;)

  ReplyDelete
 8. Ja całe swoje życie coś trenuję i nie wyobrażam sobie braku aktywności fizycznej. Trzymam kciuki! :)

  ReplyDelete
 9. Ja namawiam czytelników od lutego już do ruszania się i całkiem nieźle nam to idzie :)
  Co prawda bez masaży i diety + każdy ma dowolność tego co robi, po prostu po miesiącu piszemy jak nam idzie, ale muszę przyznać, że najbardziej to to motywuje mnie samą...żeby nie było wstydu w poście za miesiąc :D

  ReplyDelete
 10. Yes I agree with you - let's get fit again and make healthy changes in lifestyle!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  ReplyDelete

Recommended