SOLAR via ALIGANZA

Posted on March 05, 2013

Showroom Aliganza a w nim kolekcja polskiej marki SOLAR, która jest mega kolorowa i kobieca. Osobiście nie do końca w moim stylu jednak z całości 'wpadła mi w oko' przepiękna kurtka skórzana, która z pewnością wyląduję w mojej szafie. Dziewczyny z Aliganzy przygotowały krótką prezentację dotyczącą blogowania: "jak skutecznie pisać bloga by zacząć na nim 'zarabiać'". Hmmm.. Jak zaczynałam 5 lat temu prowadzić 'podszewkę' nie myślałam o 'blogowaniu' w kategorii zarobku. Po pewnym czasie zrozumiałam jednak, że jest to bardzo fajny sposób by móc spełniać swoje marzenia, realizować swoje pasje a co więcej poznać wiele interesujących osób w tej branży co jest BEZCENNE. Jeśli jest się wiarygodnym oraz konsekwentnym wówczas 'blogowanie' oraz projekty z nim związane mogą przynosić dużo satysfakcji. A cała reszta przyjdzie naturalnie. Przyjemne z pożytecznym? Pewnie! Nie ma nic wspanialszego...


l
Zdjęcia by Maciej Biedrzycki | Na zdjęciach: m.in. Fashioneria | Jestem Kasia | Pozerki.pl | Fancy Icon
« Newer Post Older Post »

10 comments

 1. im wiecej kolorow tym lepiej! ; )

  ReplyDelete
 2. Ślicznie, Ty i Jestem Kasia :))<3

  ReplyDelete
 3. ciekawa kolekcja, powiem szczerze, że nie myślałam, żeby Solar był sklepem w którym znajdę coś dla siebie, ale chyba zajrzę i pooglądam ;)

  ReplyDelete
 4. Aaa!!! Było super! Zresztą z Tobą, ZAWSZE!! :-*

  ReplyDelete
 5. Ja jeszcze nic nie mam z Solar, ale chyba tam zajrzę :)

  ReplyDelete
 6. Spotkanie było owocne! A wczoraj spotkałam się z przyjaciółką, zapytałam skąd ma genialny naszyjnik i ... nie spodziewałam się takiej odpowiedzi, SOLAR, kochana :) hehe, bardzo fajna zmiana, przy piątku lecę wykorzystać nasze bony :)
  Buziaki

  ReplyDelete
 7. Na zdjęciu nr 3 super spodniczka, wiesz może gdzie można taka znaleźć??

  ReplyDelete

Recommended