Bad Habits ...

Posted on October 29, 2014


That day in Paris started so wonderful. Beautiful sun, morning trip to the market and lunch outside. I wore something comfortable. Unbeatable coat from H&M trend and khaki (I am recently the biggest fan of this trend) pants from the newest H&M studio collection, khaki top and comfy oxfords New Look with little purse Parfois. It worked perfectly. I felt like the time had stopped for a while. I did not have to do anything. Time in Paris flies much slower... as I read in "Be Parisian wherever your are" and can confirm.

It seems so simple but so hard to do. Have time for whatever makes you happy. Have time to get to know yourself better, to listen to yourself, to change something, to rest, to say "Yes", to assertively say "No", to remain silent, to take care of your body, to eat well, to think about what you want and what you don't. But when you get busy with work or passion - don't think about what other people will say. It may backfire. Do things that keep you satisfy and it will lead you to more satisfaction and success. It is so true!


Ten dzień w Paryżu zaczął się tak pięknie. Cudowne słońce, poranna wizyta na targu oraz lunch na świeżym powietrzu. Ubrałam się wygodnie. Niezastąpiony płaszcz z H&M trend oraz khaki (ostatnio jestem olbrzymią fanką tego koloru) spodnie z najnowszej kolekcji H&M studio, khaki top & wygodne mokasyny New Look oraz mała torebka marki Parfois sprawdziły się w 100%. Czułam się tak jakby czas się zatrzymał...Nic nie musiałam! W Paryżu czas płynie wolniej ...I ponownie wszystko się zgadza.. zgodnie z kolejną prostą radą z książki "Bądź Paryżanką gdziekolwiek jesteś" czyli recepta na 'lepszą siebie'.


Niby to proste, ale trudne do wdrożenia. Miej czas na wszystko co sprawia Tobie przyjemność. Na to, by lepiej się poznać, by się w siebie wsłuchać, by coś zmienić, by wypocząć, by powiedzieć zdecydowanie "TAK", by powiedzieć asertywne "NIE", by pomilczeć, by zająć się swoim ciałem, by dobrze zejść, by zastanowić się nad tym, kim jesteś i czego chcesz. A gdy już rzucasz się w wir pracy czy też pasji nie rób tego z myślą o gustach innych, może się to dla nas skończyć porażką. Robienie coś dla własnej satysfakcji zwiększa szansę na to, że możemy osiągnąć samozadowolenie a przy okazji sukces. TRUE !
Photos by Ala <3 | Sweater & shoes: New Look | Coat: H&M trend | pants: H&M Studio | Bag: Parfois | Eyewear: Michael Kors from OptykaWorld.pl | Jewelery: APART | Watch: Aztorin/APART | 
« Newer Post Older Post »

4 comments

 1. Magiczny klimat zdjęć! A ponadczasowy płaszcz jest boski!
  Pozdrawiam:*
  Ola z Fashiondoll.pl

  ReplyDelete
 2. wezmę sobie do serca Twoje słowa i wdroże w życie!! :)
  a przy okazji, to uwielbiam takie zdjęcia moda+ulice, ciekawe miejsca ! :)

  ReplyDelete

Recommended