focus on: VEST

Posted on November 16, 2014

photos from pinterest.com


Co jakiś czas będę starała się wrzucić wpis, w którym skupię się na czymś co ostatnio mnie zainteresowało czy też zainspirowało, na tyle by wspomnieć o tym na blogu. Dziś w roli głównej kamizelka. To bardzo 'wdzięczna' część garderoby lecz niestety, moim zdaniem, niedoceniana. Od kilku sezonów można zauważyć mały powrót tej części garderoby. Dzięki niej możemy zmienić charakter 'stylizacji' o 360 st. Szczególnie w okresie jesiennym gdzie zabawa 'warstwami' daje duże pole do popisu. W swojej szafie mam kilka sztuk kamizelek - skórzanych wersji oraz ze sztucznym futrem (te drugie lubię najmniej). Do kolekcji brakują mi kamizele w formie długiego płaszcza bez rękawów. Specjalnie dla Was wybrałam kilka moich ulubionych 'kamizelkowych' zestawów. A co Wy sądzicie o noszeniu kamizelek?


Przy okazji kolejnych porządków w szafie wystawiłam sporą część rzeczy na sprzedaż - http://podszewkashop.tictail.com/.
Sama jestem sentymentalna i nie potrafię rozstać się z rzeczami / butami, które mogą zawsze się przydać. Zapraszam Was serdecznie - duży wybór oraz fajne ceny.
photos from pinterest.com
« Newer Post Older Post »

1 comment

  1. W sumie ja sama, kiedy robię zakupy zapominam o rozejrzeniu się za kamizelkami. A faktycznie, dodają pazura stylizacji! Świetne outfity! uwielbiam oglądać takie stylizacje, potem zaglądając do szafy, łatwiej jest dobrać idealne zestawienie ^^

    ReplyDelete

Recommended