2014 year !

Posted on January 08, 2015

Photos - Meg_Galla | Łukasza Znojek | www.newlook.pl

..Krótkie podsumowanie minionych 365 dni - część stylizacji pokazanych na blogu. Niektóre z nich lubię inne zdecydowanie mniej. Cały czas pracuję nad usystematyzowaniem swojego stylu :) Rok 2014 był dla mnie bardzo udany pod wieloma względami. Wyprowadziłam się z mojego rodzinnego miasta Poznania do Warszawy. Decyzja podjęta spontanicznie. Przez ten czas zdążyłam się w Niej zakochać, pokłócić z Nią, rozstać, czasami wręcz znienawidzić oraz odkryć na nowo. Poznałam baaardzo sporą grupę cudownych osób <3 Wzięłam udział w wielu fajnych projektach ..wydarzeniach. Przeżyłam dużo pięknych chwil oraz tych słabszych, które zmotywowały, zdystansowały i wzmocniły. Po roku czasu jestem jednego pewna - cholernie tęsknie za Poznaniem... Jaki będzie kolejny rok?! Blogowo i życiowo... będzie zdecydowanie o wiele mniej kompromisów, więcej silnej woli i konsekwencji. Styczeń / luty to miesiące małych zmian na blogu. Kolejne tygodnie to czas na przygodę życia na innym kontynencie...CU :*
« Newer Post Older Post »

12 comments

 1. At the time of his death, Heath Ledger had been working on the movie
  "The Imaginarium of Dr. What we haven't really heard is how Michelle Williams, former girlfriend and mother of Matilda, is holding up. Also if the electrical fittings are not done properly then these can further lead to raise electrical issues and you would be spending your hard earned money each time when a problem arises.

  Also visit my blog ... ไวอากร้า

  ReplyDelete
 2. Każda z tych stylizacji jest inspirujaca. I o to własnie chodzi....moda powinna inspirować. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękujęęęęęęęęęę wzajemnie

   kiss
   aa

   Delete
 3. Uwielbiam!
  ...powodzenia w Nowym Roku :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję kochana ! wzajemnie ! :*

   Delete
 4. Masz za ciemne brwi:)

  ReplyDelete
 5. świetnie

  https://blogiamemilia.wordpress.com/

  ReplyDelete

Recommended