Ventilator Reebok Classics

Posted on May 18, 2015


Odrywając się na chwilę od książki "Minimalizm po polsku - czyli jak uczynić życie prostszym" autorstwa Anny Mularczyk-Meyer wracam do edytowania dzisiejszego wpisu. Książka jest wciągająca i a zawartość daje dużo do myślenia dlatego wkrótce podzielę się z Wami kilkoma spostrzeżeniami.

Dziś jednak będzie o mojej maksymalnej miłości do noszenia garniturów. Jakiś czas temu pokazałam na blogu różową wersję oraz moją ulubioną granatową w paski. Tym razem w roli głównej błękit. Wcześniej kolor niebieski pojawiał się u mnie tylko na koszulach jednak obok tego kompletu z Dorothy Perkins nie przeszłam obojętnie (spodnie znajdziecie TUTAJ  a marynarkę TUTAJ)W głowie miałam tylko jedną myśl - będzie idealnie pasować do neonowych Ventilator Reebok Classics - bo to właśnie od dziś rozstaje się z modelem freestyle i zamieniam je na o niebo wygodniejszą wersję ! Pomarańczowy model możecie znaleźć TUTAJ. Wersja różowa dostępna TUTAJ.


Suit Dorothy Perkins: (pants HERE | jacket HERE) | Shoes Reebok Classics - available HERE | Eyewear New Look: (similar HERE)| Watch: APART via Albert Riele | photos by MEG_GALLA
« Newer Post Older Post »

1 comment

  1. Muszę wybrać się do księgarni po tą książkę. Jestem jej bardzo ciekawa. Twój garnitur skradł moje serce ;) Miłego dnia! ;)))

    ReplyDelete

Recommended