The story of Lady Dior bag

Posted on December 17, 2015


Kilka tygodni temu wraz z marką Elixa odwiedziłam klimatyczny Wiedeń (relacja z wyjazdu tutaj KLIK). A to wszystko z okazji uczestnictwa marki w wiedeńskiej Gali - 'The Woman of the Year', podczas której Elixa jako partner imprezy oraz sponsor nagrody w kategorii 'New comer' odliczała czas do rozpoczęcia uroczystości. Samo wydarzenie było bardzo wyjątkowe. Niesamowite osobistości, przepiękne kobiety ubrane w suknie jak z bajki oraz dostojni mężczyźni we frakach. A wszystko w magicznym wnętrzu wiedeńskiego Ratusza (zdjęcie tutaj KLIK). Przy okazji zapraszam Was TUTAJ na moją relację z samego wydarzenia. 

Sama ubrana w skromną, ale elegancką suknię czułam się bardzo komfortowo. Zebrałam sporą ilość komplementów oraz pytań odnośnie projektanta, który zaprojektował sukienkę (zdjęcie tutaj KLIK). Zdziwieniom nie było końca gdy setny raz na to samo pytanie odpowiadałam, że to Mango z linii Premium. Podczas imprezy udostępniłam dla Was zdjęcie z uroczystości na IG (zdjęcie tutaj KLIK). A dzień później otrzymałam od organizatorów Gali (od największego magazynu Lifestyle'owego w stylu polskiej Pani, który w Austrii ma swoje aż 10 edycji ze względu na dość widoczną regionalizację) informację, że moja kreacja została wybrana jako najlepsza na Gali. W ramach wyróżnienia wygrałam piękną torebkę marki Dior z limitowanej linii (tutaj szczegóły KLIK). I oto jest... niezwykle wyrafinowana i oryginalna 'Lady'. Jest to dla mnie olbrzymi zaszczyt! Dziękuję jeszcze raz marce ElixaLook Wien Magazine <3 


Bag: Lady Dior Tweed Fringe | Jeans: Levis | Shoes: Zara | Jacket: H&M Studio « Newer Post Older Post »

6 comments

  1. Zasłużona, piękna nagroda. Gratulacje ! :)

    ReplyDelete
  2. Zacznę od tego, że jestem pod ogromnym wrażeniem takiego wyróżnienia! Coś naprawdę pięknego i budującego jednocześnie, dlatego gratuluję. A, że temu wszystkiemu towarzyszy jeszcze taki prezent - no radość x milion. Baardzo podoba mi się ten zestaw i świetnym dowodem na to, jak torebka potrafi nadać charakteru całości. I nie chodzi tu już o markę Dior, ale o jej fakturę i kolorystykę :)

    ReplyDelete
  3. nie podoba mi się ta torebka

    ReplyDelete

Recommended