H&M Studio AW 2016

Posted on May 20, 2016


W dniu wczorajszym odbyła się przedpremierowa prezentacja najnowszej kolekcji H&M Studio AW 2016. Tym razem klimat najnowszej linii H&M Studio jest mroczny, ale równocześnie bardzo kobiecy i seksowny. Kolekcja jest przykładem tego, jak poprzez to, co nosimy możemy wyrazić naszą moc i piękno. Kontrast eleganckiego krawiectwa i rzemieślniczych akcentów bazujących na szwedzkim dziedzictwie i folklorze – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.

H&M Studio AW 2016 to ekskluzywana linia bogatych w detale elementów - od precyzyjnych cięć po hafty. Kontrastowe materiały podkreślają złożoność kolekcji od koronek po wełniane płaszcze czy też kożuchy. H&M Studio AW 2016 to połączenie elementów zaczerpniętych z historii mody szwedzkiej z obecnymi trendami. Kunsztowne krawiectwo podkreśla kobiecą sylwetkę klepsydrę - od oversizowych ramion po podkreślenie talii. Smaczków dodają akcesoria takie jak buty kowbojki,  jedwabne szaliki, kwadratowe torebki na długim pasku czy też słynny kapelusz Gaucho.

Moimi faworytami są buty kowbojki, czarny wełniany płaszcz, długa maxi spódnica zakończona plisowanym trenem, gorsetowa bluzka z poszerzanymi rękawami, białe koszule czy też długi maxi sukienki zakończone frędzlami.

Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać do 8 września kiedy kolekcja ta pojawi się w sprzedaży stacjonarnej w 200 sklepach na całym świecie oraz online. Z pewnością warto ponieważ jakość oraz staranność wykonania kolekcji Studio jest zawsze na najwyższym poziomie!
« Newer Post Older Post »

2 comments

Recommended