Look of the day from SOHO NYC

Posted on June 25, 2017
Pamiętacie odcinek "Sex at the city" gdzie serialowa bohaterka Carrie Bradshaw przebiega nowojorskie ulice w pidżamie? Nikt na nią nie zwrócił uwagi a co więcej nie oceniał negatywnie. Carrie, biorąc pod uwagę sylwestrowe okoliczności, do całości dorzuciła fantazyjne nakrycie głowy i wysokie obcasy a to wszystko w trakcie srogiej zimy!

Nowojorska historia rodem z serialu SATC powtórzyła się. Pakując walizki do NYC musiałam wziąć pod uwagę kilka aspektów. Zależało mi na tym żeby zabrać ze sobą ubrania, które będą lekkie i przewiewne a zarazem wygodne w ciąży. Wybór padł m.in. na 'total look' marki Kappahl, który spełniał wszystkie moje wymagania.

Pewnego pięknego słonecznego dnia postanowiłam założyć "kwiecistą pidżamę" ku niezadowoleniu męskiej części wycieczki. Padło pytanie: "czy ty zamierzasz iść w pidżamie?" Odparłam: "owszem!.. Ale to nie jest pidżama.." 

Na pytanie jak zrobić wrażenie na nowojorskich ulicach żeby wyróżnić się w tłumie ludzi w jednej ze światowych stolic mody.. ? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy założyć komplet od Kappahl

Spacerując tego dnia od Brooklynu, Manhattan po SOHO czy Bedford zebrałam sporą ilość komplementów i to właśnie z powodu ubioru. Ku mojemu zdziwieniu (męskiej strony jeszcze bardziej) zaczepiło mnie aż 11 osób żeby skomplementować czy zapytać gdzie mogą kupić ten "awesome outfit"! Brawo Kappahl !


Total look KAPPAHL
shoes OYSHO
eyewear  RayBan
leather bag o-may-bag.pl

« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended