Czym są trendy? GRĄ ! Czyli jak na nich oszczędzać..

Posted on August 02, 2017


Nieubłaganie zbliża się kolejny sezon. Magazyny i Internet zasypują nas sporą ilością nowości na jesień i zimę 2017/2018. A Ty nadal nie wiesz co jest modne? Cudownie ! Może to i lepiej. W poprzednim poście przygotowałam dla Ciebie propozycje ubrań, które warto zakupić. Im jesteś bardziej świadomą osobą powinnaś traktować trendy jako interesujące sugestie, a nie bezwzględne drogowskazy, bez których nie wyobrażasz sobie swoje garderoby na najbliższe pół roku.

Lepiej skupić się na "długodystansowych" relacjach odzieżowych i uzupełnić swoją szafę faktycznie o takie ubrania, które podkreślą Twój styl! Uważam oczywiście, że czasem warto zaszaleć i odświeżyć swój 'look' o super modną pozycję na liście "must have" na sezon jesień - zima 2017/2018. Im bardziej charakterystyczna jest ta rzecz tym szybciej odłożysz ją po sezonie do szafy (żeby założyć ją po jakimś czasie) lub pozbędziesz się jej na zawsze.
Osoby, które uwielbiają eksperymenty z trendami rekomenduję robić to z rozwagą. Nie ma nic gorszego od przebierania się. Super modne ubrania powinny nabierać świeżej jakości w połączeniu z tym co jest obecnie w garderobie. Czasami podczas zakupów trafiamy na ubranie, które jest super modne i charakterystyczne jednak tak bardzo je pragniemy, że bez zastanowienia biegniemy do kasy. Czemu się tak dzieje?

Z mojego doświadczenia wiem, że często taką rzecz wyobrażałam sobie w głowie. Nieświadomie wymyślałam sobie coś co kiedyś znajdę i kupię...a co więcej nagle to 'coś' pojawia się w sprzedaży. Tak było z klapkami marki ALDO. Marzyły mi się proste buty na wygodnym obcasie bogato zdobione, które sprawdzą się w wielu przypadkach. Co więcej jestem przekonana, że będą ze mną przez kilka kolejnych sezonów. A jak jest z Wami? Kupujecie najnowsze trendy w całości? Czy podchodzicie do nowości z dużą dawką rozsądku?

ALDO shoes | Elixa & Apart jewellery | Wrangler Jeans | Ray Ban eyewear | Tunic H&M


« Newer Post Older Post »

1 comment

  1. W tej stylizacji widzę Cię w moich ulubionych szpilkach https://www.eobuwie.com.pl/szpilki-baldinini-810002p92akidinegr-nero-grigio.html :)

    ReplyDelete

Recommended