Akcja charytatywna ~ #DzienSwiatecznychSkarpet w TK MAXX | 2. edycja

Posted on November 28, 2017


#DZIENSWIATECZNYCHSKARPET

 

Kochani jest sprawa! Mam do Was olbrzymią prośbę. Zbliża się czas świąteczny, a razem z nim chwile pełne radości i spokoju spędzone z rodziną. Jest to również idealny moment na pomaganie. Oczywiście, warto to robić cały rok jednak teraz tym bardziej. Wykorzystajmy moc Social Media w dobrym celu... już śpieszę ze szczegółami i wierzę w to, że dzięki SM możemy dużo wspólnie zdziałać..

W TK Maxx pojawiły się właśnie charytatywne skarpetki ze świątecznymi motywami (w tym roku – podobnie jak w minionym - skarpety są naprawdę MEGA). Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dodatkowo, każdy, kto w okresie od 14.11 do 06.12 opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki (który możecie znaleźć pod TYM linkiem) wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że 
TK Maxx przekaże 5 zł na rzecz dzieciaków za każdy taki post. Finał akcji już 6 grudnia, w Mikołajki, które TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWIĄTECZNYCH SKARPET! Projekt wspiera aktorka, Weronika Książkiewicz i wielu bloggerów. Skarpety są super wykonane, mają cudne wzory i są bardzo ciepłe! :)

Wyjątkowa edycja kolorowych skarpet w świąteczne wzory to oryginalny upominek, a zarazem szansa, aby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jest to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom-wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie.

25 listopada w sklepach marki ruszyła również zbiórka charytatywna, której celem będzie zgromadzenie środków dla podopiecznych programu. Przez okres trzech tygodni, do 10.12, przy kasach zlokalizowane będą specjalne charytatywne puszki AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Każdy datek to szansa na wsparcie edukacji dzieci z lokalnych społeczności.

Dodatkowo, we wszystkich 39 sklepach na terenie Polski dostępne będą także inne charytatywne produkty, takie jak czekoladowe monety, torby, kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wspiera podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA.

#DZIENSWIATECZNYCHSKARPET


#DZIENSWIATECZNYCHSKARPET

~ KOLCZYKI XXL OD ELIXA

~ ZŁOTY PIERŚCIONEK OD APART

~ SPODNIE KAPPAHL

 

« Newer Post Older Post »

2 comments

Recommended