Streety Style & Carmen Hererra story

Posted on January 29, 2018


Kiedy zapada zmrok a w domu nastaje totalna cisza oglądam biografię inspirujących osób. Kilka dni temu trafiłam na genialną historię legendarnej już artystki - malarki Carmen Herrera. Koniecznie sprawdźcie jej inspirującą twórczość i niezwykłe życie. Carmen ma ponad 100 lat i właśnie tyle musiała czekać żeby zostać docenioną malarką przez największe muzea na świecie. Więcej już Wam nie zdradzę...

Na sam koniec chciałabym przytoczyć jej słowa. Wielokrotnie pytana o styl oraz o powód, dla którego tworzy i wyraża siebie w ten sposób a nie w inny odpowiadała, że o tym się nie dyskutuje. Gdyby miała coś do powiedzenia w tej kwestii nie malowałaby tylko mówiła. Od tego są inni.

Moim zdaniem podobnie jest z kwestią ubierania się. Nie sztuką jest poprawnie dobrać klasyczne spodnie do prostej koszuli. Sztuką jest tak zestawić ubrania żeby opowiedzieć jakąś historię. Dzięki temu czuć się dobrze. Być pewniejszym siebie. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka coś do siebie nie pasuje a w komplecie i tak tworzy idealną całość razem z osobowością, uśmiechem czy tonem głosu.

jeans & fur: H&M
blouse: Mango
shoes: other stories
eyewear: Ray Ban
jewellery: apart

foto by Marta | edited by me
« Newer Post Older Post »

1 comment

Recommended