My own brand PATCHOULI

Posted on June 11, 2018

https://www.patchouli.pl/kategoria/t-shirty/bialy-t-shirt-z-autorska-ilustracja-faceDługo czekałam na ten moment. Tygodnie przygotowań przeciągały się w nieskończoność. Ciągle było coś dodatkowego do zrobienia. Moja własna dziewczyńska marka jest już online.


Kilkakrotnie na łamach bloga pokazywałam małe zajawki tego co pojawi się online w sprzedaży. Dziś kolejna rzecz! Idealnie skrojony t-shirt ze 100% bawełny z limitowanej serii z ilustracją utalentowane Agnieszki Małeckiej. Uwielbiam go za bardzo dobrą jakość dzianiny, idealny prosty fason oraz unikatowy projekt Agnieszki tylko dla marki Patchouli!

*** PATCHOULI to marka, która bawi się kontrastami. Romantyczny duch Paryża, skandynawski minimalizm prosto ze Sztokholmu i pełny nonszalancji Nowy Jork. Trzy historie, trzy charaktery, trzy estetyki. Dziewczyna PATCHOULI nie ma problemu z ich łączeniem. Po prostu kreuje swój świat.

Inspiruje ją tempo dużego miasta. Między spotkaniami z koleżankami a randką, między kawą, lunchem, kinem i szybką wizytą w bibliotece wystarczy przecież tylko zmienić trampki na szpilki i pomalować usta. Wie, jak sprawić, by nic jej nie ominęło. A potem wyskoczy na weekend za miasto, albo spakuje plecak i wyjedzie w daleką podróż. To przecież ona decyduje. I tak przyciągnie wszystkie spojrzenia!

Nie boi się wyzwań. Robi dokładnie to, na co ma ochotę. Bawi się i korzysta z życia. Stylizacja na dziś: minimalistyczna czy pełna przepychu? W kwiaty czy paski? Mocne kolory czy ponadczasowa czerń? Dziewczyna PATCHOULI wie, jak wykorzystać je wszystkie. Zna trendy, ale traktuje je po swojemu. Bawi się życiem i bawi się modą, zręcznie łącząc ze sobą różne estetyki. Zaskakuje… i jest z tego dumna. Jej stylu nigdy nie da się określić jednym słowem.

PATCHOULI to w końcu coś więcej niż ubrania. To kolejny powód do tego, żeby cieszyć się swoją kreatywnością, sięgać po trendy i tworzyć nowe. Co tym razem przygotuje dziewczyna PATCHOULI? Na pewno tego nie zdradzi. Ale odważy się na wszystko, na co tylko ma ochotę!

***

Startuję z olbrzymią motywacją do działania. Mam wielkie plany do zrealizowania (step by step). Trzymajcie kciuki! A już teraz z całego serca zapraszam Was do sklepu online * WWW.PATCHOULI.PL *

Sprawdźcie co dla Was przygotowałam. Jest sporo fajnych rzeczy! Zapiszcie się do newslettera bo ja dopiero się rozkręcam.

https://www.patchouli.pl/kategoria/t-shirty/bialy-t-shirt-z-autorska-ilustracja-face
https://www.patchouli.pl/kategoria/t-shirty/bialy-t-shirt-z-autorska-ilustracja-face
https://www.patchouli.pl/kategoria/t-shirty/bialy-t-shirt-z-autorska-ilustracja-face
« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended