Shopping guide with Tk Maxx - Merry Very

Posted on December 10, 2018Czas Bożego Narodzenia zbliża się nieuchronnie a wraz z nim okazja na to by sprawić bliskim przyjemność i obdarować wymarzonym prezentem. Nie uwierzycie, ale ja już mam przygotowania świąteczne za sobą. W tym roku postanowiłam zrobić to wcześniej ze względu na narodziny córeczki. Co więcej kolejny rok kupuję prezenty pod jednym dachem, w jednym z sklepów Tk Maxx (swój najbliższy Tk Maxx znajdziesz tutaj). To właśnie tutaj kolejny raz znalazłam prezenty dla całej rodziny i przyjaciół. Postawiłam na jakość a nie na ilość. Wybrałam wełniane swetry, drewniane zabawki dla dzieci, jedwabną bieliznę, skórzane rękawiczki i torbę, markową pościel, porcelanowy zestaw do kawy i kaszmirowe skarpety.

Olbrzymi wybór markowych produktów od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Wybierając zakupy w Tk Maxx stawiam przede wszystkim na dobrą jakość. Jestem typem poszukiwacza dlatego uwielbiam polować na perełki w dobrych cenach. Warto regularnie sprawdzać nowy asortyment w najbliższym dla Was salonie TK Maxx ponieważ nowości pojawiają się kilka razy w tygodniu a najlepsze skarby znikają w mgnieniu oka.. A zapewniam Was, że każdy z Was znajdzie unikatowe prezenty dla całej Waszej rodziny i przyjaciół.  Moje MUST HAVE znajdziecie na poniższych moodboardach zakupowych. Jeśli Was zainspirowałam to nie zwlekajcie ponieważ te wszystkie cuda na zdjęciach czekają właśnie na Ciebie.. Jutro może być już za późno :)

PS W TK Maxx Święta trwają cały rok! Już niedługo do wszystkich sklepów zawita wyjątkowy gość – Worecki, czyli Niezwykły Worek na Prezenty, który zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie marki. Klienci, którzy wykażą się spostrzegawczością i jako pierwsi odnajdą ukryte w TK Maxx Niezwykłe Worki będą mogli cieszyć się oryginalnymi upominkami przez kolejnych 12 miesięcy!« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended