Wygoda ponad wszystko w linii HOMEWEAR od PATCHOULI

Posted on November 03, 2020

 
Dzisiaj stawiam na wygodę! Gdy za oknami robi się szaro, a każdy następny dzień staje się chłodniejszy, jedyne o czym marzę to przytulne popołudnie w domowym zaciszu. W takich momentach lubię postawić na wygodę – zakładam mój ukochany zestaw dresowy Patchouli i cieszę się ciepłem i komfortem.


Przez długi czas szukałam perfekcyjnej bluzy, jednak dopiero gdy sama ją zaprojektowałam, mogłam w końcu z ulgą powiedzieć– to jest to! Uwielbiam duże, przeskalowane fasony i właśnie takim modelem jest moja ukochana SOHO. To połączenie eleganckiego minimalizmu z nonszalanckim luźnym streetewarem. Za najmocniejszy punkt SOHO uważam jej obszerny kaptur. Mogę się w nim skryć przed zimnem, jest również zbawieniem w podróży, kiedy chcę się schować i zdrzemnąć w trasie. 


Wiem, że część z Was woli bardziej dopasowane fasony, dlatego powstały również bluzy MALMO. To trochę mniejszy model, sprawdzi się fantastycznie u niższych dziewczyn jako lekki oversize.   Jestem otwarta na Wasze propozycje i potrzeby, dlatego z chęcią zadaje pytania, słucham, rozmawiam… W końcu Patchouli to moja pasja i marzenie, które nie miałoby sensu bez Was dziewczyny. 
Długo szukałam i porównywałam odpowiednie dzianiny i kolory, aby stworzyć dla Was nowe wyjątkowe zestawy dresowe… i chyba się udało. :) Zdecydowałam się na wyrazisty kolor sky blue, szlachetny szmaragd oraz kobiecy i finezyjny lilak. Są tak przyjemnie miękkie i wygodne, że nie sposób się  z nimi rozstawać! Sama, gdybym mogła, chodziłabym w nich 24h/7!  Czuje się w nich pewnie i baaardzo komfortowo. 


Wspominałam już o spodniach? Chyba za mało. Z resztą, zawsze o nich będzie za mało, bo mogłabym się o nich rozpisywać bez pamięci. Teraz, gdy spędzam więcej czasu w domu, są moim wyborem numer jeden. Ich klasyczny i stylowy fason pozwala mi je stylizować nie tylko do leniwej niedzieli, ale również na wyjścia do miasta. Spodnie do zadań specjalnych


Cały zestaw w jednokolorowym total looku wygląda zjawiskowo, jednak z pewnością będę łączyć osobno zarówno bluzę jak i spodnie w stylizacje z eleganckimi dodatkami. Uwielbiam w modzie to, że można wyglądać stylowo nie rezygnując z komfortu.
« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended