#DzienSwiatecznychSkarpet w TK MAXX

Posted on November 24, 2016


Zbliża się czas Świąt a wraz z nimi wiele spędzonych chwil w gronie rodzinnym. Żeby te Święta były wyjątkowe przygotowuję się do nich troszkę wcześniej tak jak kiedyś. Pamiętam jak byłam młodsza bardzo lubiłam ten moment przyozdabiania całego domu w świąteczne dodatki. Migoczące lampki oraz dużo motywów świątecznych w rodzinnym domu tworzyły magiczną atmosferę. Tym razem jest podobnie ! Szukam różnych dodatków, które przywołają wspomnienia z dzieciństwa. Żeby połączyć przyjemne z pożytecznym przygotowując się do Świąt postanowiłam przyłączyć do charytatywnej akcji #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET razem z TKMAXX. Szukając oryginalnych prezentów czy też nietuzinkowych ozdób w TKMAXX warto również zakupić specjalne świąteczne skarpety dla niej i dla niego ponieważ dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Program uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki wolontariuszom, młodzi studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony 
i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach pojawia się uśmiech.

TK Maxx pragnie przekazać jak największą kwotę na działanie i rozwój programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, dlatego każdy kto podzieli się zdjęciem świątecznych skarpetek (tych z TK Maxx lub innych z dowolnym motywem Świąt) na swoich kanałach social media wraz z oficjalnym hasztagiem akcji #dzienswiatecznychskarpet i oznaczeniem partnerów programu @TKMAXX i @AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI sprawi, że marka przekaże dodatkowe środki. Każdy post wspierający akcję równa się dodatkowe 5 zł brutto. Oficjalnie, Dzień Świątecznych Skarpet celebrowany będzie w Mikołajki, 6 grudnia 2016 r., ale cała akcja trwa już od 21 listopada, aż do Świąt.


Mam nadzieję, że dołączycie do akcji razem ze mną. Warto pamiętać, że co roku podczas przygotowań do Świąt powinniśmy nieść pomoc osobom, które tego najbardziej potrzebują. Dzięki takim akcjom jak te sprawiamy radość bliskim, wręczając im świąteczny upominek a dzieciakom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI budujemy lepsze jutro ! 

Obok skarpetek w charytatywnej ofercie marki pojawią się również kartki świąteczne oraz lizaki 
i czekoladowe monety, a także bożonarodzeniowe Bags for Life. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wesprze podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Co więcej, z okazji Mikołajek we wszystkich sklepach TK Maxx w całej Polsce od 25 listopada do 
6 grudnia prowadzana będzie zbiórka funduszy na rzecz programu. Specjalne, oznaczone puszki na datki będą zlokalizowane przy kasach. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie edukacji 
i rozwój 2200 dzieci!
« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended