Christmas Eve business outfit - part 1'

Posted on December 08, 2016

Total look: TK MAXX
Prezenty kupione, choinka ubrana, pierniki upieczone czyli prawie jestem gotowa do Świąt.. Niestety zostało jeszcze kilka przyjemnych obowiązków. Każdy dzień zaplanowany co do minuty dlatego warto troszkę wcześniej pomyśleć o tym w czym zasiądziemy przy rodzinnym wigilijnym stole. Z doświadczenia wiem, że w dniu Wigilii nie ma absolutnie czasu na to żeby szperać w szafie. Wystarczy kilka dni wcześniej pomyśleć o tym w co się ubierzemy w tak ważnym rodzinnym dniu. Moja szafa wypełniła się markowymi perełkami, które są do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Żeby było łatwiej śpieszę Wam z dawką propozycji wigilijnych zestawień, które mam nadzieję zainspirują Was do działania. Każda z nich będzie inna jednak łączy je kilka wspólnych elementów, tj. velvet, skóra, złota biżuteria, sztuczne futro oraz niezastąpiona czerń. Ubrania, które udało mi się znaleźć zakupiłam w TK Maxx. Dzięki temu zaoszczędziłam czas oraz pieniądze!

Na pierwszy ogień idzie futrzasta historia z jedwabną bluzką, do której ubrałam czarne spodnie, tzw. cygaretki. Całość jest ciekawa, ale zarazem skromna. Idealna na biznesowe spotkanie wigilijne. Nie byłabym sobą gdybym nie dodała kilka smaczków! Postawiłam na kabaretki, burgundową szminkę oraz złotą biżuterię! Dajcie znać co sądzicie :) I bądźcie cierpliwi bo już wkrótce kolejna propozycja wigilijnej stylizacji :) A już teraz sprawdźcie tutaj gdzie znajduje się Wasz najbliższy TK Maxx.

Jewellery: Apart - earrings | ring 1 | ring 2
« Newer Post Older Post »

2 comments

Recommended