Pomysł na świąteczny prezent

Posted on December 04, 2016Zbliża się czas świątecznych prezentów dlatego warto już teraz o nich pomyśleć nie czekając na ostatni dzwonek. Szukanie czegoś idealnego to dla mnie bardzo łatwe zadanie. Zawsze wiem co obdarowywana osoba chciałabym otrzymać. Staram się nie robić zakupów online oraz unikam długich wypraw po prezenty do miliona sklepów. Znalazłam inne rozwiązanie, które sprawdza się u mnie od kilku lat! Odwiedzam jeden sklep (no może dwa razem z księgarnią), w którym znajduję wszystko. Jest to TK Maxx, w którym znajduję wszystkie prezenty pod jednym dachem ! Sprawdź tutaj gdzie znajduje się Twój najbliższy TK Maxx.

Jak pewnie wiecie TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.


Ilość i różnorodność oferty (często są to marki, których nie znajdziecie stacjonarnie w Polsce) w TK Maxx powodują, że zawsze znajdę coś mega fajnego dla najbliższych. Można trafić tam na dosłownie wszystko od perełek do domu, po ekskluzywne akcesoria dla mężczyzn, skórzane torby, markowe okulary, unikatowe buty, piękną bieliznę, kosmetyki czy też zabawki i ubrania dla dzieci. Tysiące markowych perełek w jednym miejscu a co więcej szalone możliwości prezentowe w okazyjnie niskich cenach. Niektórzy nie potrafią odnaleźć się w takim koncepcie dlatego śpieszę z pomocą dzieląc się z Wami jaki ja mam sposób na znalezienie fajnych prezentów w tym miejscu.

Jeśli będziesz mieć problem z wyborem prezentu zawsze możesz wybrać kupon upominkowy, który załadujesz na dowolną kwotę. Takie kupony nie są ograniczone terminem ważności i mają okazjonalne grafiki. Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać sobie upominek!


Bądź otwarty – Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie Ci służył!

Przygotuj się do zakupów – wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj więc towar póki jeszcze jest dostępny! Na samym końcu na spokojnie zdecydujesz co ostatecznie wybierzesz.

1/ Przenośny głośnik 54.99 zł
2/ Złote słuchawki 39.99 zł
3/ Olej kokosowy 24.99 zł
4/ Różowy notes - 39.99zl
5/ Sztuczne futro 549.99 zł

Łowienie perełek – W działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowów czas zacząć!

Masz tylko chwilę? – Rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.1/ Słuchawki 399.99 zł
2/ Globus 69.99 zł
3/ Skórzany portfel 79.99 zł
4/ Czarno srebrne radio i głośnik 549.99 zł
5/ Granatowy sweter 169.99 zł


Odwiedzaj TK Maxx często – do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, dzięki temu masz pewność dużego wyboru unikalnych produktów.

Bądź czujny – to co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały asortyment TK Maxx znajduje się na terenie sklepu. W strefie TK Maxx nie ma magazynów, w których przechowuje się dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!1/ Szklany płatek śniegu 16.99 zł
2/ Geometryczna ozdoba choinkowa 16.99 zł
3/ Geometryczny stolik 199.99 zł
4/ Lustrzana taca 44.99 zł
5/ Srebrny wazon - 44.99zl
6/ Skandynawska bombka choinkowa 69.99 zł

« Newer Post Older Post »

1 comment

Recommended