GREEN FUR - jak nosić futro i dlaczego większość kobiet nie wie jak to robić ?

Posted on October 17, 2017


Sztuczne futra to zaraz po płaszczach moje ulubione okrycie wierzchnie. Uwielbiam je nosić ponieważ 'robią całość' a co najważniejsze są mega ciepłe. Większość z Was z pewnością obawia się noszenia futer. Dlaczego tak się dzieję? Pozwoliłam sobie zrobić krótki wywiad wśród znajomych. Zapytałam również kilka czytelniczek ponieważ miałam okazję spotkać Was na Babim Targu w Poznaniu! Same zdradzałyście, że śledzicie mojego bloga od dłuższego czasu co było dla mnie bardzo miłe.

Wracając do tematu! Jeśli chcemy nosić futra na co dzień pamiętajmy, że warto postawić na kontrasty (coś męskiego / miejskiego). Lepiej żeby to futrzak grał pierwsze skrzypce a cała reszta była bazą dlatego ja postawiłam na ulubiony t-shirt z COS i czarne spodnie. Oczywiście można założyć coś kolorowego jednak początkujące osoby lepiej niech zrezygnują z cekinów chyba, że macie rękę do nietypowych połączeń jak Macademian Girl.

Jeśli lubicie nosić jeansy to one również świetnie sprawdzą się w zestawieniu z futrzakiem. Takie okrycie wierzchnie nie musi Wam się kojarzyć z wieczornym wyjściem i dekoltem do pasa. Noście futra na co dzień pamiętając o kontrastach a efekt końcowy z pewnością będzie powalający.

torba: Marc Jacobs / podobna
spodnie: Zara / podobne
buty: & other stories / podobne
zdjęcia: Marta

« Newer Post Older Post »

1 comment

Recommended