Jak znaleźć idealny płaszcz w sieciówce ? Płaszcz na jesień 2017

Posted on October 20, 2017

Zauważyłam ostatnio bardzo fajną rzecz. Mam wrażenie, że jakość proponowanych płaszczy w sieciówkach polepszyła się. A to wszystko spowodowane tym, że częściej sprawdzamy metki a zakupy robimy bardziej świadomie. Przykładowo płaszcz, który mam na sobie... siedzicie ...został uszyty w 100% z bawełny we Włoszech co widać po jakości materiału a jest z H&M. Uwielbiam go za print i fason. Zakładam go codziennie co świadczy o tym, że był to zakupowy strzał w 10!

Dowodem na to, że płaszcz jest naprawdę świetny jest to, że gdy moja siostra chwyciła go do rąk i otworzyła wewnętrzną część płaszcz znalazła dużą czarno - złotą etykietę (jak przy starych płaszczach vintage) z napisem made in Italy. I z pewnością powiedziała: "aaa spoko płaszcz... znalazłaś go w Vintage sklepie! Nie mogła wyjść z podziwu gdy usłyszała, że jest to H&M!

H&M coat made in Italy ➝

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Albert Riele watch / Family 1881 collection 

okulary Ray Ban | Gant shoes (similar HERE) & BROWN & RED | Wool turtleneck H&M | foto Dagmara

« Newer Post Older Post »

2 comments

  1. Elegantko, nitkę zaszytego prowizorycznie na dole rozporka należy wypruć!!! To typowe tymczasowe zabezpieczenie producentów przed zagniataniem poły rozporka, stosowane przy płaszczach, marynarkach i spódnicach. A tak w ogóle to płaszcz fajny. El-la

    ReplyDelete
    Replies
    1. El-la :) chyba wiem, która dokładnie El-la :) Lubię mieć zapięty rozporek :) dzięki :)

      Delete

Recommended