MY BEAUTY ROUTINE - najlepsza pielęgnacja twarzy i ciała

Posted on July 21, 2018
Używam ich od ponad roku. Towarzyszyły mi przed ciążą, w trakcie i po niej. Dla mnie są to kosmetyki idealne bo tylko na takie zasługuje nasza skóra. Selektywny wybór, starannie dobrane składniki i odpowiednia cena do jakości a przy tym jaki efekt! Uwierzcie mi, że moja cera zmieniła się diametralnie! Jest promienna, 'najedzona' a aplikacja kosmetyków kolorowych przy takiej pielęgnacji to tylko przyjemność. Nic się nie łuszczy czy osypuje. Ba! Szczerze... odkąd używam IOSSI o wiele mniej się maluję.

Stosuję i stosowałam PRAWIE WSZYSTKIE produkty IOSSI od serum, po witaminowy koktajl A+E+C (obecnie jest dostępny w rollerze co z pewnością ułatwi aplikacje) po mgiełki, treściwe masła do ciała (ulubione Spice of India)), maseczki (dla cierpliwych ponieważ są dostępne w wersji sypkiej), produkty na brzuszek w ciąży, delikatne kremy dla dzieci i zbawienne peelingi, które oczyszczają skórę i ją nawilżają..i tak bez końca! 

Włosy po użyciu olejów (raz w tygodniu podczas kąpieli) błyszczą i są ultra miękkie. Nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek używając całej serii podczas ciąży. Co prawda po urodzeniu synka włosy zaczeły delikatnie wypadać, ale to wina hormonów. Po kilku tygodniach problem minął. Jak już zdecydujecie się na produkty IOSSI będą one z Wami przez długi czas bo są wydaje jak żadne inne...
« Newer Post Older Post »

No comments?

Leave a comment

Recommended